Nuša najhitrejša na 2. etapni dirka po Dolenjski 2019

Marcel Skok, Nuša Moroz, Jan Kenda in Aleš Skok so med 5. in 7. julijem nastopali na etapni dirki po Dolenjski. Dirka je bila sestavljena iz treh etap: Vzpona na Bazo 20, krožna dirka po mestnem središču Kostanjevice na Krki in še ene krožne etape v Novem Mestu.

Naši kolesarji so nastopili zelo dobro. V prvi etapi je Marcel Skok v kategoriji dečkov A osvojil 1. mesto. V drugi etapi je v združeni dirki MMe in dečkov A generalno v cilj kot 4. prišla Nuša Moroz in kot 5. Marcel Skok, ki je zaradi bega kolesarja izgubil 1. mesto v generalni razvrstitvi. Marcel je v zadnji etapi izgubil še eno mesto v generalni razvrstitvi in dirko v kategoriji dečkov A končal kot 3. Nuša Moroz je v zadnji etapi nadoknadila zaostanek za prvo v kategoriji mlajših mladink in z naskokom osvojila generalno zmago med mlajšimi mladinkami! Jan Kenda je na koncu generalno osvojil 22., Aleš Skok pa 60. mesto.