Razglasitev najboljših cestnih in gorskih kolesarjev ter kolesark za sezono 2018

Na velodromu v Češči vasi pri Novem mestu je v soboto 17.11. potekala zaključna prireditev in razglasitev najboljših kolesark in kolesarjev na cesti.
V kategoriji deklic C je na tretjo stopničko stopila Hana Gnezda, skupaj z Ivano Roso Novak pa sta zbrali največ točk in tako osvojili lovoriko za najboljšo ekipo med delkicami C.
Pri dečkih B je prepričljivo zmagal Marcel Skok, ki je sam zbral dovolj točk tudi za ekipno tretje mesto.
Med deklicami A je drugo mesto zasedla Nuša Moroz, skupaj s Špelo Čuk pa sta prejeli pokal za drugo mesto med ekipami.
Jan Kenda pa je med dečki A dosegel skupno tretje mesto v pokalu Slovenije.
Fotogalerija na prijavim.se

V ljubljanskem Koloseju pa se je zatem odvila še podelitev priznanj najboljšim gorskim kolesarjem in kolesarkam.
V kategoriji deklic do 13 let je drugo mesto osvojila Hana Gnezda, pri dečkih enake starosti pa je prav tako drugo mesto dosegel Filip Boškin.